Kategorie

Promocje

Porady


Jak udekorować pokój w prosty sposób?

Proponujemy powiesic dekorację sufitową centralnie w pokoju. Dzięki rozmiarowi tej dekoracji po samym powieszeniu jej jest już niezły efekt. W rogach pokoju można zawiesić pęczki balonów gumowych z serpentynami lub postawić na podłoże balony wypełnione helem. Tak udekorowany pokuj zrobi wrażenie na naszych gościach.

 

Oto naszę propozycje jak zorganizować niezapomniane urodziny.

Wiadomo że dekoracje, balony i nakrycie stołu są bardzo ważne ale co dalej. Żeby impreza dziecięca się udała trzeba zorganizować dzieciom czas. Oczywiście możemy nająć animatorów ale jeśli nasz budzet jest ograniczony możemy sami zorganizować kilka zabaw.

Po pierwsze ustalmy czy zabawa będzie odbywać się na zewnątrz czy wewnątrz aby dostosować odpowiednio zabawy. Pamiętajmy że małe dzieci szybko się nudzą więc zabawy powinny być często i krótko.

Na poszątek możemy pomalować dzieciom twarze. Naprawdę nie trzeba być artystą żeby fajnie wyszło. Nasze farby do twarzy SNAZAROO świetnie się nakładają i mieszają kolory. Do każdego zestawu dołączona jest książeczka która krok po kroku pokazuje nam jak malować twarz. Dzieći to uwielbiają.

 

Gry wewnątrz:

 

Malowanie twarzy.

 

Gry planszowe które wiesza się na ścianie. Zasada jest taka sama jak gra "przyczp ogon na osiołka".


Kręgle na odwrót. Czyli stawiamy na podłodze kupki do picia w tym samym szyku co by stały kręgle. Rysujemy na kazdym kubku po jednej cyfrze. Dajemy dzieciom piłki od pimponga i ustawiamy je około metra od kubków . Dzieci mają trzy żuty każde a ktoś z dorosłych spisuje ich punkty. Wygrywa ten kto ma najwięcej punktów. Starsze dzieci stawiamy dalej od kubków.


Taniec zamrażany. Puszczamy dzieciom muzykę a one tańczą. Kiedy wyłączymy muzykę to dzieci powinny przyjąć jakąś pozę. Odpada ten który zmęczy się pozą zanim zacznie grać muzyka.

 

Twister.

 

Pinata która wcześniej zostanie napełniona słodyczmi i/lub małymi zabawkami. Wieszamy ją solidnym miejscu, jeżeli nie ma takiego miejsca to wystarczy mieć skakankę lub solidny sznur. Przywiązujwmy pinatę w połowie sznura bieżemy dwie dorosłe osoby żeby staneły na krzesłachodpowiednio odsuniętych od siebie i trzymały końce sznura. Trzecia dorosła osoba nadzoruje żeby dzieci nie podeszły za blisko osoby machającej kijem. Każdy uczestnik ma trzy machnięcia kijem aż ktoś wkońcu strąci lub rozbije pinatę. Przy łowieniu słodyczy pomaga żeby każde dziecko miało torebeczkę na swoją zdobycz.

 

Gry na zewnątrz:

 

Malowanie twarzy.

 

Pinata. (Może być mocowana do drzewa, stelarza od huśtawek lub kosza do koszykówki)

 

Worki do skakania. Można zrobić wyścig w workach. Dzieci muszą przekicać do mety. Wygrywa ten kto pierwszy.

 

Gra w mini golfa. Dzieci muszą wbić piłkę przez specjalne bramki.

 

Wyścig z jajkiem na łyżce. Możemy dać dzieciom jajka gotowane na twardo lub jajka niespodzianki i łyżki. Zasada jest taka że trzeba przejść z jajkiem na łyżce do mety. Odpadają ci którym jajko spadnie z łyżki. Przy bardzo małych dziciach możemy im pozwolić na ponownym położeniu jajka na łyżkę. Wtedy wygrywa ten kto pierwszy. Przez to że dzieci mają swoje jajka niespodzianki to żadne nie czuje się poszkodowane.

 

Życzymy udanych urodzin!!!


 


 

 

Sprawdź co jeszcze możemy Ci polecić klikając tutaj